Asterisk + Digium + Gudwin + Grandstream
Виконано екстремальне перенесення київського "Економ Таксі" на наш call-центр.
Для "Економ Таксі" виконано перенесення колл-центру загалом "по живому". У процесі налаштування довелося скинути налаштування на двох шлюзах Grandstream та Gudwin. Простий у роботі спостерігався близько години. Після перенесення, налаштування PRI-потоків і базового налаштування, були виконані налаштування функціоналу - статистика, черги, IVR, інтеграція з "Таксі Навігатор" та callback. Усього початкові налаштування тривали 14 годин поспіль. Доналаштування тривало близько тижня. На даний момент call-центр працює стабільно, чого не спостерігалося на попередньому call-центрі.
← Перейти до списку