Налаштування asterisk спільно з CDMA-модемами
Для двох колл-центрів налаштовано ексклюзивне зв'язування asterisk + cdma модем ZTE
У зв'язку з віддаленістю кол-центрів від інтернет-каналу та відсутністю можливості підключення sip-номерів, було використано новий ексклюзивний модуль роботи з CDMA-модемами. Тепер наш call-центр поряд із GSM-модемами Huawei, підтримує також CDMA-модеми ZTE. Модуль відтестований на кількох кол-центрах і показав стабільність як при вхідних, так і при вихідних дзвінках.
← Перейти до списку